Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWarsztaty nt. tworzenia konsorcjów i innych form współpracy przy przetargach publicznych pt. "Turning contacts into contracts"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Nowicka-Badora | 2018-01-22 11:06:59
przetargi, międzynarodowe


Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje o możliwości udziału w praktycznych warsztatach organizowanych przez PARP (Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne ) nt. tworzenia konsorcjów i innych form współpracy przy przetargach publicznych pt. "Turning contacts into contracts". Partnerami wydarzenia są: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, międzynarodowa kancelaria prawna K&L Gates, EPRD sp. z o.o. i CP Smolna. W załączeniu bieżący program wydarzenia.

 

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom sektora MŚP bez preferencji branżowych możliwości udziału w przetargach publicznych w różnych formach przewidzianych prawem, w tym m.in. w ramach konsorcjum i podwykonawstwa. Podczas spotkania zostanie przygotowany minikatalog firm, które uczestniczą w warsztatach, tak by umożliwić stosowny networking. Prezentacja firm w minikatalogu jest dobrowolna.

Podczas warsztatów zostaną przedstawione „najlepsze praktyki” przez przedstawiciela EPRD sp. z.o. o., podmiotu aktywnego na polu przetargów Komisji Europejskiej i przetargów unijnych.

 

Dodatkowe informacje dostępne są na strona PARP http://mzp.parp.gov.pl/pl/wydarzenia/wydarzenia-aktualne/250-rejestracja-trwa-warsztaty-mzp-parp-pt-turning-contacts-into-contracts-juz-29-stycznia-w-warszawie

 

Wydarzenie odbędzie się 29 stycznia br. w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4, w Warszawie.

 

Zainteresowanych udziałem prosimy o przekazanie załączonego formularza zgłoszenia do dnia 25 stycznia 2018 r., e-mailem na adres: jan.markiewicz@msz.gov.pl i/lub mzp@parp.gov.pl

 

Liczba miejsc na jest ograniczona.

 

 DWE MSZ zaprasza do odwiedzania stron, gdzie na bieżąco zamieszczane są informacje o wydarzeniach realizowanych lub polecanych przez MSZ: http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/

Na stronach www MSZ pod linkiem: http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/informacje_przetarg/ udostępnione zostały również informacje o projektach i przetargach organizacji międzynarodowych.
Pliki do pobrania

29 stycznia 2018 Warszawa
image | 197.95 KB
Pobierz
FormularzKonsorcja29.01.2018
docx | 243.23 KB
Pobierz
ProgramKonsorcja29.01.2018
docx | 239.16 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pozycjonowanie i Tworzenie Stron Internetowych.

Prowadzimy agencję interaktywną na terenie Olsztyna. W branży internetowej świadczymy usługi już ...
Polska - Olsztyn 2021-05-13 Dodał: Artur Niestępski Media i reklama Zobacz ofertę

Brama wjazdowa przesuwna

Brama żaluzjowa charakteryzuje się oryginalną konstrukcją składającą się ze stalowych przęseł, kt...
Polska - ZIELONA GÓRA 2021-04-28 Dodał: Marciniak Ogrodzenia Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

CARPORT WIATA GARAŻOWA STYL HORYZONTAL

W naszej ofercie znajdują się bardzo eleganckie i przestronne wiaty garażowe, wykonane ze stali o...
Polska - ZIELONA GÓRA 2021-04-28 Dodał: Marciniak Ogrodzenia Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert