Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNabór dla przedsiębiorców: stoisko na targach AFRICA’S BIG 7, Johennesburg (RPA), 24-26 czerwca 2018 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Nowicka-Badora | 2018-01-17 14:41:16
rpa, targi, spożywcze

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne na targach AFRICA’S BIG 7 odbywających się w Johannesburgu (RPA) w dniach 24-26 czerwca br.

 

Targi wpisują się w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów” oraz „Przemysł Jutra”.

 

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.) posiadających siedzibę na terenie Województwa Wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnych specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów” i „Przemysł Jutra”.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go wraz z podpisanym Regulaminem naboru, Oświadczeniem o pomocy de minimis, Formularzem informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis oraz aktualnym wypisem z KRS na adres e-mail: katarzyna.orlik@umww.pl oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34 pok. 547, do dnia 5 lutego 2018 r. (poniedziałek). Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane – decyduje data wpływu. Formularz zgłoszeniowy i Regulamin muszą być podpisane.

 

Dodatkowych informacji udziela p. Katarzyna Orlik z Departamentu Gospodarki UMWW w Poznaniu (tel. 61 626 62 52, e-mail: katarzyna.orlik@umww.pl).


 


 
Pliki do pobrania

formularz-informacji-przedstawianych-przy-ubieganiu-sie-o-pomoc-de-minim...
xlsx | 78.09 KB
Pobierz
formularz-zgloszeniowyAFRICAS BIG 7
docx | 469.4 KB
Pobierz
informacja o naborzeAFRICAS BIG 7
doc | 492.5 KB
Pobierz
Oświadczenie-o-pomocy-de-minimis
docx | 13.7 KB
Pobierz
RegulaminAFRICAS BIG 7
docx | 479.12 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Oferta stomatologa

Oferta stomatologa Oferta stomatologa Oferta stomatologaOferta stomatologa sdfgt
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Mateusz Stachowiak Mięso, Ryby Zobacz ofertę

Kooperacja TBZ dentysta

Kooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentysta vKooperacja TBZ dentysta
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Statki i łodzie, Zboża Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert