Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi podwykonawców w Tampere, 26-28 września br.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Nowicka-Badora | 2017-07-27 14:47:36
targi, tampere, podwykonawcy, subcontracting


W dniach 26-28 września br. w miejscowości Tampere w Finlandii odbędą się międzynarodowe targi podwykonawców „Subcontracting”, na których Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Helsinkach organizuje stoisko informacyjne, a także seminarium „Poland, Your Business Partner”.

Targi są jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w krajach nordyckich. Targi skierowane są do firm poszukujących podwykonawców m.in. z branży metalowej, gumowej, tworzyw sztucznych, oraz do przedsiębiorców prezentujących np. procesy produkcji, komponenty, surowce i własne usługi.
W ubiegłorocznej edycji w targach wzięło udział blisko 1000 podwykonawców

z 20 krajów, a liczba odwiedzających targi przekroczyła 17 000 osób.

 

Na stoisku WPHI zaprezentujemy broszury informacyjne polskich przedsiębiorców i instytucji. Zachęcamy polskie firmy do udziału w imprezie w ramach naszego stoiska, jak również do przesłania materiałów promocyjno-reklamowych w języku angielskim.

Dla zainteresowanych przedsiębiorców istnieje także możliwość zaprezentowania firmy jak i jej oferty w trakcie seminarium "Poland, Your Business Partner".

 

Strona organizatora targów: https://www.alihankinta.fi/en/

 

Kontakt

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji

Ambasady RP w Helsinkach

Risto Rytin tie 7

00570 Helsinki

www.finland.trade.gov.pl

e-mail: helsinki@trade.gov.pl