Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzygotowanie strategii – planu rozwoju dla mikro, małych i średnich firm

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-10-12 11:27:40
strategia, plan, unia, europejska, firma


Informujemy, że Pracodawcy RP Wielkopolska wraz z Partnerami: Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową, Crido Business Consulting oraz Regionem Wielkopolskim NSZZ Solidarność rozpoczynają realizację projektu: „Wsparcie zarządzania strategicznego w wielkopolskich MSP” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Wielkopolski, które nie posiadają jeszcze planu i sformalizowanej strategii rozwoju.

W ramach Projektu wyspecjalizowani eksperci przy udziale przedstawicieli kadry kierowniczej Państwa firmy dokonają analizy przedsiębiorstwa i przeprowadzą kierunkowy audyt strategiczny pod kątem wypełnienia zdiagnozowanych potrzeb firmy. Opracują plan potrzeb rozwojowych i przedstawią harmonogram wdrożeń poszczególnych jego elementów.

Dodatkowo, w ramach projektu, każde z przedsiębiorstw otrzyma pomoc w postaci monitoringu i doradztwa. Przeprowadzona zostanie również analiza dostępności w województwie wielkopolskim usług doradczych i szkoleniowych, wspomagających rozwój firm w Regionie.

Dodatkowe informacje, regulamin rekrutacji, formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej: http://wiph.pl/informacje/strategie

Zachęcamy do zadawania pytań, które prosimy kierować na adres mail: strategia@wiph.pl, oraz strategia@solidarnosc.poznan.pl.

Biuro projektu

PRACODAWCY RP Wielkopolska

ul. Święty Marcin 24/402 (Galeria MM)
61-805 Poznań

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10-14

tel: 61 869 01 00

www.wiph.pl