Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie informacyjne „Rynek włoski – możliwości eksportowe dla przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-02-15 08:44:22
spotkanie, rynek włoski, włochy

Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów we współpracy z Agent 321 - Włoskim Stowarzyszeniem Przedstawicieli Handlowych, Brokerów i Dystrybutorów serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat rynku włoskiego.

Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów we współpracy z Agent 321 - Włoskim Stowarzyszeniem Przedstawicieli Handlowych, Brokerów i Dystrybutorów serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym „Rynek włoski – możliwości eksportowe dla przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego”, które odbędzie się 23 lutego 2016 r. w Poznaniu, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34, (sala konferencyjna nr 624, 6 piętro budynku).

Spotkanie informacyjne jest adresowane do przedsiębiorców z Województwa Wielkopolskiego zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi eksportu na rynek włoski.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na spotkanie na załączonym formularzu najpóźniej trzy dni przed terminem spotkania, tj. do dnia 19 lutego 2016 r. do godziny 15:00 (liczy się data wpływu zgłoszenia) na adres e-mail: magdalena.muszynska@umww.pl lub  magdalena.noske@umww.pl lub faxem pod numer: +48 61 626 62 41.

PPE_PL_Zgloszenie udzialu w spotkaniu.docx
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 
Pliki do pobrania

Zgłoszenie udziału w spotkaniu
docx | 1.06 MB
Pobierz
Program - Rynek włoski luty 2016 r
docx | 1.05 MB
Pobierz