Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuINDONESIA MARITIME EXPO Dżakarta, 7-9 października 2015 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Nowicka-Badora | 2017-10-10 12:13:22
aktualności

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dżakarcie zaprasza do uczestnictwa w V-ej międzynarodowej wystawie przemysłu stoczniowego, morskiego, wydobycia złóż mineralnych z dna morza, łodzi i jednostek roboczych i specjalistycznych -...

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dżakarcie zaprasza do uczestnictwa w V-ej międzynarodowej wystawie przemysłu stoczniowego, morskiego, wydobycia złóż mineralnych z dna morza, łodzi i jednostek roboczych i specjalistycznych - Indonesia Maritime Expo, która odbędzie się w dniach 7-9 października br. w stolicy Indonezji - Dżakarcie. Wystawa przeznaczona jest dla przedsiębiorców oferujących swoje usługi, rozwiązania, produkty, technologie w takich dziedzinach jak: budowa, remonty, naprawa, wyposażenie statków i łodzi, w tym jednostek specjalistycznych wykorzystywanych do wydobycia ropy i gazu z dna morza. Szczegóły w załączeniu.
Pliki do pobrania

Indonesia Maritine Expo 2015
docx | 121.04 KB
Pobierz